Конструктор сайтів

icons8-часы-50

Час прочитання: 15 хвилин

В той час, коли людина мріє про створення власної сторінки, сайту, вона ставить перед собою декілька способів здійснення бажання:

  • скористатися  послугами веб-студії, фрилансера;
  • створити сайт за допомогою комп’ютерної системи сontent management system;
  • знайти конструктор для створення, відтворити все власноруч.

Вивчивши всі нюанси та питання до кінця, людина відразу розуміє – створити сайт за допомогою системи керування контентом нелегко. Але, і звернувшись до веб-студії, треба пам’ятати, що сайт можете створюватися за допомогою cms, або зовсім без неї. У такому разі управління сайтом може бути нереальним. 

Що вас чакае попереду...

  1. Основні етапи
  2. Що таке онлайн-конструктор?
  3. Які існують функції у дизайнерській програмі для онлайн-конструктору?
  4. Плюси та мінуси
  5. Як і для чого потрібно обрати програму створення сайтів?

Конструктор сайтів

 

Основні етапи

Створити якісний сайт та наповнити його цікавим контентом – досить довгий та важкий процес. Розглянемо його поетапну побудову, основні дії, які необхідно пройти.

  1. Визначити мету. Провести дослідження.

На цьому етапі важливо визначитись, навіщо та для якої аудиторії буде створюватися сторінка. Без правильно обраних методів та мети, неможливо виготовити потрібний веб-сайт. Звичайно, щось вийде, та зовсім не те, що уявлялося. Необхідно розумно підійти до цієї проблеми, зрозуміти, який контент подобається клієнтам (інформаційний, розважальний та інше).Також обов’язково слід провести дослідження для виявлення конкурентоспроможності по вашій темі та скласти схему. Схема представляє собою функціональність для користувачів, дизайн та структуру.

2. Розробка технічних завдань (скорочено: тз).

Технічне завдання складається і замовником, і виконавцем замовлення. У будь-якому разі це обговорюється обома сторонами. Правильно складене тз – необхідний крок при створенні веб-сторінки. Якщо щось буде втрачено під час виконання замовлення, наприклад, додаткові модулі, то виконавець може відмовитися від додаткового опрацювання (у рамці цього завдання), а може погодитись з цим, але ціна роботи буде підвищена. Тз включає в себе:

  • визначення мети клієнта сайту, загальних місій;
  • структурну схему, вона складається з розділів, підрозділів, приблизної кількості сторінок та іншого;
  • побажання, які повинні бути у модулі. Їх існує велика кількість: зворотній зв’язок, ми обов’язково передзвонимо вам, питання-відповідь, фільтр тощо;
  • опис дизайну, тобто загального оформлення. Це можливо зробити на прикладі іншого сайту: основна кольорова гамма, емблема, де знаходяться різні блоки;
  • використані технології за типом: система управління, бібліотека, планування розробити мобільний додаток;
  • оброблена графічна, текстова інформація;
  • технічні вимоги.

Створення дизайнерського макету для майбутньої роботи

3. Створення дизайнерського макету для майбутньої роботи.

Під час розробки, при стильовому зображенні проекту, робота ділиться на декілька підрозділів:

  • надання потрібної кількості різних концептуальних макетів головної сторінки;
  • дороблюється та узгоджується обраний варіант концепції;
  • створюються макети внутрішньої сторінки, тобто категорії, всілякі можливі послуги, контактні центри. Якщо в планах мобільний додаток, тоді кожен макет має бути зроблений під версію для смартфонів;
  • важливо доробити та узгодити кожну існуючу сторінку.

Макет може не мати наповнення, (наприклад, тексту, фотографій, котрі надає замовник), коли відбувається процес створення веб-сторінки. Такі пробіли можуть буди заповнені демотекстом і будь-якими тематичними ілюстраціями. Однак треба пам’ятати, що кожен дизайнерський елемент має бути обов’язково промальований.

4. Програмування, верстка та впровадження до системи управління

На цьому кроці відбувається суто технічна робота, якість якої напряму залежить від професійності, досвіду верстальника та програміста. Виділяють наступні моменти:

  • універсальність верстки на вказаній системі – гарний шанс впровадження додаткового модулю без зайвих проблем;
  • пам’ятайте, що грамотніше, менше код, то швидше піде праця сторінки;
  • коректність – правильне використовування функціональності управління менеджментом, коли впроваджується дизайн, модуль, структура – дозволяє без особливих труднощів розібратися з системою з нуля зовсім стороннім спеціалістам;
  • верстка через крос-браузер – адекватне відображення сторінки у будь-якому браузері.

На цьому етапі клієнт отримує готовий, повністю робочий, але пустий сайт.

5. Наповнення контенту.

Без будь-яких текстів та фотографій сторінка має досить умовну цінність. Замовники представляють свої дані, заповнюють контент текстами, малюнками, ілюстраціями тощо. Або цей крок робить виконавець (залежатить від домовленості). В тому разі, коли це робить сам замовник, то він отримує повну інструкцію по роботі з сontent management system. Всі матеріали краще за все віддати для наповнення професійному копірайтеру, бо цю статтю будуть читати клієнти, і вона буде слугувати основою репутації автора на інтернет-сайті.

Безпосередній запуск інтернет-сайту

6. Безпосередній запуск інтернет-сайту.

Виконавці передають проекти до хостінгу, а замовник дає або купує разом з ним домен (тобто адресу майбутнього контенту), потім все успішно запускається у мережу. Якщо технічне завдання було обговорене з попередньою працею по додаванню домена до веб-майстра у Google, або іншу пошукову систему, створення html мапи, інсталяція метричної та аналітичної інформації, тоді виконавець має це провести.

7. Тестування сторінки.

Для тестування обирають декілька добровольців, наприклад, знайомих чи підлеглих клієнта. Після цього проходить перевірка робочого процесу з різних пристроїв: робота модуля, правильність посилань на сторінці, завантаження усіх зображень тощо. Цей етап займає, як правило, від тижня до місяця.

8. Розвиток та просування.

Тут все залежить від того, хто володіє сайт-сторінкою, якщо він бажає отримувати від своєї справи прибуток, продаж, нових споживачів, тоді йому слід направити процеси розвитку по таких аспектах:

  • постійно створювати новий матеріал, проводити будь-які цікаві акції та новини;
  • займатися просуванням ресурсів та послуг;
  • проводити опитування серед відвідувачів про те, наскільки їх все влаштовує, про зручність у користуванні; 
  • давати різноманітні види рекламної продукції. 

Що таке онлайн-конструктор

Що таке онлайн-конструктор?

Це єдина система, яка створена для розробок та управління всіма можливими інтернет-сайтами. Стати користувачем системи може кожен бажаючий, навіть без володіння мов програмування

Які існують функції у дизайнерській програмі

Для цього зовсім не обов’язково знати, як інсталюється управління хостингом та приймаються зразки створення бази інформації. 

Які існують функції у дизайнерській програмі для онлайн-конструктору?

У кожного є можливість стати володарем багатофункціонального вебсайту за допомогою інтернет-конструктора. Не забувайте оновлювати дані, статті на сторінці, малюнки, зображення, будь-який мультимедійний матеріал (не важливо відео або аудіо файли), також налаштуйте мобільний додаток до контенту.

Плюси та мінуси

Сучасні зборки мають особливі способи управління та точно розмежовують поняття про контент і дизайнерський стиль. Сучасна мережа індексує у пошуковій системі усі існуючі сайти. Вам можна просто та легко, без допомоги і супроводупрофесіоналів, змінити щось у своїй роботі. 

Плюси та мінуси

Звичайно, ніщо не є ідеальним. Так і конструктор має безліч позитивних та негативних сторін. Треба уважно вивчити будову семантичного ядра по кроках.

Переваги:

  1. Легкість у використанні. Не треба знати специфічні моменти у програмуванні. Керування дуже просте, як у кожній системі менеджменту.
  2. Все знаходиться в одному місці. All inclusive – домен, програмне забезпечення, блогові функції та інше.
  3. Низькі ціни. Немає потреби доплачувати за розробку, а конструктор набагато дешевший, ніж послуга хостингів.
  4. Управління доступне кожному. Створити контент легко, як пост на Фейсбуці або у іншій соціальній мережі.
  5. Багатофункціональність. Основні функції постійно удосконалюються та оновлюються.
  6. Висока безпечність при користуванні. Все, що від вас потрібно – важкий надійний пароль.
  7. При різких перепадах швидкості трафіка не відбудеться нічого страшного. Конструктори, такі як Recommerce, легко справляються з навантаженнями великої кількості трафіку.
  8. Підтримка. Залежно від конструктору, технічна підтримка буде працювати через електронну адресу та пошту, всі можливі чати та форуми для користувачів або власників сайтів.

Недоліки:

  1. Обмеження можливостей. Програми для будування мають особливо підібрану комплектацію макета сторінок, які не завжди дають змогу обирати те, що треба. Кожен шаблон має універсальний вигляд, який не може влаштовувати побажання кожного користувача.
  2. Керування зібраною інформацією. Це обумовлюється тим, що деякі провайдери знаходяться безпосередньо у вашій країні, а деякі за її кордонами.
  3. Завантаження програм з серверів. Ця процедура дуже не подобається професійним програмістам, через те, що конструктори різних вебсайтів забороняють використовувати засоби таких програм, як javascript, php, sql. Але існують випадки, коли конструктор дозволяє підключити сервіс через javascript.
  4. Великі, за масштабами, проекти.  Така система вкрай рідко може підійти для побудови складних структурних сайтів. 

для чого потрібно обрати програму створення сайтів

Як і для чого потрібно обрати програму створення сайтів?

Дуже серйозні проекти краще створювати на добре провірених програмах або самописному движку, який спеціалізується на конкретних питаннях. Однак у деяких ситуаціях, поставлена перед собою мета потребує багато часу, грошей та викликає велике трудове навантаження. Якщо є непереборне бажання вивчити усі існуючі нюанси власними силами або звернутися до кращих спеціалістів своєї справи – прекрасно. Бо в іншому випадку вам треба навчитися користуватися візуальною побудовою. Але треба пам’ятати, що розробка дуже складних проектів, не зможе обійтись без допомоги дизайнера та/чи програміста.

Конструктори частіше за все використовують у наступних випадках:

  • швидкий запуск маленьких та легких при створенні проектів;
  • чітко уявляти ідею для майбутньої її реалізації розробниками: графічний стиль, наповнення, дизайн, каталоги та інше;
  • створення однакових однодумних сторінок під трафіком контекстної важливої рекламної інформації;
  • тестування втілених ідей, для повного розуміння доцільного використання часу, грошей на розробки;
  • створення некомерційних сайтів, для душі.

Інші статті по цій темі:

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!