Recommerce - створити інтернет магазин

Створіть інтернет-магазин без дизайнера та програміста

Створіть інтернет-магазин без дизайнера та програміста

Всередині 90 інструментів, що продають, хостинг і сучасні шаблони.
Додайте товари, залучайте клієнтів, отримуйте прибуток.

Реєструйтеся зараз,
14 днів безкоштовно

Створити інтернет-магазин

Створити інтернет-магазин в Україні на Recommerce легко.
Стартуйте швидко та мінімізуйте витрати.

Швидке створення інтернет-магазину та просте управління ним.
Не потрібні спеціальні знання, щоб керувати магазином.
Інтеграція із торговими майданчиками.
Адаптивні шаблони оптимізовано для всіх пристроїв.
Підключення платіжних систем та оплат банківськими картками.
Хостинг та резервне копіювання вже включено на всіх тарифах.
Швидке підключення домену за кілька кліків.
Статистика відвідуваності, джерел трафіку та аналітика продажів.
Підтримка всім клієнтам. Ми відповімо на всі ваші запитання.

Як самостійно створити інтернет-магазин на Recommerce?

Перепродаж - це хмарний сервіс, який дозволяє створити якісний інтернет-магазин і легко керувати ним через просту для розуміння панель керування. Для взаємодії з сервісом в адмін-панелі не потрібно спеціальних знань, наймати програміста або інших фахівців. Будь-яка людина, яка володіє базовими навичками роботи за комп'ютером, може створити безкоштовно онлайн магазин, додавати та редагувати товари та сторінки самостійно. Все досить просто.

Доступ до платформи надається на умовах передплати. Всього за кілька кліків ви можете створити свій інтернет магазин безкоштовно, а після завершення тестового періоду вибрати один із 3-х тарифів, які відрізняються за функціями, кількістю товарів у магазині та менеджерами в адмін панелі.

Ще одна причина створити онлайн магазин на Recommerce – зручні способи оплати. Ви можете оплачувати сервіс щомісяця чи річним платежем з вигодою до 40% залежно від тарифу. У системі є зручна статистика продажів, підключення платіжних модулів, інструменти для SEO просування та багато іншого.

Легкий старт

У Recommerce можна створити інтернет-магазин онлайн із сучасним дизайном за хвилину. Налаштувати контактну інформацію та додати товари легко у зручній адмін панелі.

Відмовостійкий хостинг

У тарифи Recommerce вже входять послуги хостингу та техпідтримки. Алгоритм RecomSecure® стежить за роботою системи, щоб ваш магазин завжди був доступним.

Просте управління

Управління магазином під силу навіть людині без спеціальних знань. В адмін панелі є зрозумілі інструкції з налаштування. Персональний менеджер служби турботи завжди готовий допомогти з питань, що виникають.

Seo та залучення клієнтів

Магазини на Recommerce швидко індексуються, а інструменти платформи допомагають у SEO та залученні клієнтів. Вбудована статистика дозволяє аналізувати дані про товари та джерела відвідувань. Підключайте дод. послуги поліпшення маркетингу.

14 днів безкоштовно!

Реєструйтесь зараз, а тариф виберіть потім!

Реєстрація на платформі Recommerce

.reshop.com.ua

Приклади шаблонів інтернет-магазинів на Recommerce

Вибирайте шаблон, створіть ваш інтернет-магазин в Україні та побудуйте успішний бізнес в інтернеті! Перші 14 днів безкоштовно!

Створити інтернет-магазин

Адаптивні шаблони однаково добре виглядають на моніторах та мобільних пристроях.

Понад 50% українців купують за допомогою мобільного телефону. Пошукові системи Google та Yandex у мобільному пошуку підвищують позиції сайтів, адаптованих до перегляду на смартфонах. Саме тому важливо, щоб ваш інтернет-магазин був адаптивним.

Таким чином, ще одна перевага перед вашими конкурентами – можливість безкоштовно відкрити інтернет-магазин, адаптований для перегляду на мобільних пристроях!

Як розробити інтернет-магазин в Україні за 2 кліки?

Відповідь проста – ніяк. Щоб розробити інтернет-магазин, доведеться шукати веб студію або фрілансера, писати тих. завдання та контролювати роботи. Таким чином, стає зрозуміло, що інтернет магазин безкоштовно створити за такого підходу не вийде.

З іншого боку, створення інтернет-магазину без великих витрат, розробки та витрати дорогоцінного часу можливе!

Відповідь на запитання «Як створити інтернет магазин безкоштовно» – проста. Скористайтеся готовим рішенням Recommerce. Воно дозволяє створити сайт інтернет-магазину за кілька кліків та ознайомиться з усіма можливостями платформи протягом тестового періоду 14 днів. Вартість щомісячного використання сервісу залежить від обраного тарифу і включає доступ до панелі управління, сучасний шаблон, можливість завантажувати і редагувати контент і товари, відмовостійкий хостинг і техпідтримку, більше 100 функцій для продажу. Початківець або досвідчений підприємець тепер може відкрити інтернет магазин безкоштовно, а оплачувати лише підтримку та потрібні функції, не витрачаючи на розробку.

У Recommerce ви не обмежені на дисковому просторі, кількості зображень і відео, вхідному або вихідному трафіку. Концентруйтеся на просуванні магазину, залученні покупців та продажах.

Як відкрити інтернет-магазин самостійно?

Бажаєте самостійно відкрити інтернет-магазин в Україні? На різних етапах вам доведеться вирішувати питання вартості розробки магазину, підключення платіжних систем, варіантів просування та залучення клієнтів.

Перепродаж допомагає скоротити шлях від ідеї до готового магазину, фактично створити магазин безкоштовно і знизити витрати на цьому шляху.

Вам не потрібно витрачати багато грошей та часу на:

Розробку функціоналу та дизайну магазину
Розробку та підключення онлайн платежів картками та електронними грошима
Пошук та підключення хостингу
Наповнення магазину товарами та контентом
Розміщення товарів на торгових майданчиках та просування

Створити інтернет-магазин в Україні у веб-студії з функціоналом, порівнянним із Recommerce, звичайно можливо. Для цього потрібно:

  • написати докладне тех. завдання, щоб отримати якісний результат;
  • з безлічі пропозицій вибрати студію з адекватним співвідношенням ціна/якість;
  • почекати від 30 днів, поки ваш сайт буде у виробництві;
  • відтестувати роботу сайту, вказати на неполадки, якщо вони є;
  • прийняти виконану роботу та розпочати наповнення сайту товарами.

Такий магазин може коштувати від 1500 USD, за винятком хостингу, який доведеться оплачувати окремо. Мінімально потрібний за вимогами інтернет-магазину хостинг обійдеться від 10 $ на місяць. Варто зазначити, що для керування магазином або виправлення неполадок, що виникли в ході використання сайту, доведеться оплачувати додаткові послуги фахівців. Не варто забувати, що на відміну від Recommerce, для такого сайту будуть недоступні оновлення і через якийсь час доведеться замовляти глибоку переробку сайту або робити новий. Останнім часом все більше підприємців прагнуть постійного вдосконалення, а не запланованого в'янення та обирають хмарні платформи з постійним оновленням.

У нас ви можете створити інтернет-магазин за 1 хвилину. За кілька днів ви заповните його товарами, інформацією та іншим контентом самостійно. Магазин прийматиме перших покупців уже через тиждень чи раніше!

У результаті ви можете створити безкоштовно онлайн магазин, а вартість річної підписки на обслуговування Recommerce в 5 разів вигідніша за створення сайту інтернет-магазину у веб-студії. Витрати часу від ідеї до запуску магазину на Recommerce щонайменше в 4 рази менше!

Реєструйтеся прямо зараз та отримайте 14 днів безкоштовного використання сервісу!

Створити інтернет-магазин

Новини, події та оновлення Recommerce

26 травня 2021

Як писати тексти для сторінок інтернет-магазину: детальний гайд. Платформа Recommerce – онлайн конструктор для швидкого запуску інтернет-магазину в Україні, без програміста з мінімальними витратами. Готові шаблони, функції, хостинг, техпідтримка у комплекті.

11 травня 2021

Як відкрити інтернет магазин товарів для дачі. Платформа Recommerce – онлайн конструктор для швидкого запуску інтернет-магазину в Україні, без програміста з мінімальними витратами. Готові шаблони, функції, хостинг, техпідтримка у комплекті.

27 квітня 2021

Як сфотографувати товар для інтернет-магазину: докладна інструкція, секрети хорошого фото. Платформа Recommerce – онлайн конструктор для швидкого запуску інтернет-магазину в Україні, без програміста з мінімальними витратами. Готові шаблони, функції, хостинг, техпідтримка у комплекті.