Як замовити сайт?

icons8-часы-50

Час прочитання: 7 хвилин

Створення сайту складається з кількох основних етапів – планування та визначення формату веб-сайту, підбір доменного імені та назви і саме виготовлення. Але на цьому робота не закінчується, і замовник сайту повинен буде наповнювати його актуальною інформацією і додавати нові позиції товару, якщо йдеться про інтернет-магазин.

Що вас чакае попереду...

 1. Вартість веб-сайту
 2. Порядок розробки інтернет-магазину

 

Створення сайту складається з кількох основних етапів – планування та визначення формату веб-сайту, підбір доменного імені та назви і саме виготовлення.

На етапі вибору доменного імені потрібно придумати таку назву, що буде не тільки легко сприйматися та запам’ятовуватися, але й асоціюватися з продукцією, що пропонує власник сайту, або з самою фірмою виробника.

У наш час розвинених комп’ютерних технологій замовити сайт можна будь-де, незважаючи на місцезнаходження замовника. Це дуже розповсюджена послуга, тому що більшість підприємців віддає перевагу пошуку клієнтів саме в мережі інтернет, а за допомогою власного сайту стає набагато простіше рекламувати свої послуги або продукцію. Більше того, вартість створення навіть найдорожчого, але високоякісного сайту повністю відшкодується вже за перший рік його роботи та принесе неабиякий прибуток завдяки збільшенню товарообороту компанії.

Вартість веб-сайту

Вартість створення корпоративного або іншого сайту залежить від багатьох умов  та може змінюватися через низку причин.

 

Вартість створення корпоративного або іншого сайту залежить від багатьох умов та може змінюватися через низку причин Ціна формується виходячи з принципів, серед яких:

 • тип веб-сайту;

 • складність розробки дизайну та окремих елементів сайту;

 • технологічні характеристики ресурсу;

 • забезпечення гарантією;

 • подальше сервісне обслуговування веб-сайту;

 • необхідність його просування і наповнення.

Адаптивна верстка сайту забезпечує зручність перегляду сторінки зі смартфону або планшету, ця можливість дозволяє охоплювати якнайбільшу аудиторію користувачів незалежно від їх технічного забезпечення.

Адаптивна верстка сайту забезпечує зручність перегляду сторінки зі смартфону або планшету, ця можливість дозволяє охоплювати якнайбільшу аудиторію користувачів незалежно від їх технічного забезпечення

Найбільшою популярністю на ринку створення веб-ресурсів користується замовлення сайту під ключ, коли замовник отримує повністю готовий до роботи високоякісний продукт, виготовлений професіональними програмістами з урахуванням всіх найменших деталей. Така розробка включає унікальний дизайн, що виготовлений спеціально для конкретного сайту без жодних повторів попередніх ідей з оформлення, створення найбільш влучного доменного імені, що якнайкраще характеризує компанію замовника, а також хостинг і найголовніше – наповнення ресурсу унікальним та свіжим контентом.

Важливо розробити сайт таким чином, щоб вдалий та розкішний дизайн не просто вражав потенціальних клієнтів, а й не перетягував увагу на себе від реально важливого контенту.

Найбільш затребуваними є такі типи сайтів:

 • візитка;

 • інтернет-магазин.

Сайт-візитка, як іноді ще його називають, промо-сайт – це найпростіший спосіб заявити про себе на ринку послуг. Зазвичай він включає в себе одну або декілька сторінок, що коротко розповідають про власника або продукцію, тобто це можна назвати невеликою презентацією. Промо-сайт коштує найменше серед усіх веб-ресурсів і, взагалі, є доступним для кожного – мінімальна ціна такого продукту коливається в діапазоні від 400 до 600 гривень. Такий варіант не потребує серйозного програмного моделювання і підключення додаткових модулів тощо – все потрібне для його управління і внесення змін є у вбудованій панелі управління. Але найвигіднішим варіантом залишається конструктор сайтів, там доведеться платити  мініум коштів.

Вкладення незначного капіталу в створення якісного сайту-візитки, що може бути статистичним або динамічним, збільшить продаж, залучить нових клієнтів до компанії та стане відмінною альтернативою рекламним акціям в друкованих виданнях та телебаченні. Готовий веб-ресурс замовник може отримати вже за декілька днів після ухвалення договору з виконавцем. Це нескладна робота, але і для її виконання потрібні кваліфіковані фахівці, адже тільки в цьому випадку сайт буде виконувати всі очікувані функції.

Іншим популярним продуктом замовлення є сайти інтернет-магазинів, проте вони коштують значно більше через відмінності структури і призначення. Діапазон цін вражає різницею мінімальної та максимальної цін – такі веб-сторінки можуть коштувати від 10-30 тисяч до мільйону гривень. Це залежить від ринкового сегменту, в якому працює розробник, якості та унікальності розробленого сайту, а також складності структури.

Вкладення незначного капіталу в створення якісного сайту-візитки, що може бути статистичним або динамічним, збільшить продаж, залучить нових клієнтів до компанії та стане відмінною альтернативою рекламним акціям в друкованих виданнях та телебаченні

Якщо послуга з розробки інтернет-магазину, який буде релевантним в відомих пошукових системах – Яндекс, Google та інших, має надто низьку ціну, не варто покладатися на якість такої роботи, бо насправді замовник буде мати купу проблем з таким сайтом:

 • відсутність або некомпетентність технічної підтримки;

 • технічна неграмотність контенту;

 • невідповідність вимогам пошукових систем;

 • нестабільність роботи веб-ресурсу.

Окрім цього, сайти, виконані непрофесійними фахівцями, не принесуть необхідної користі замовнику. Дешеву розробку інтернет-магазинів найчастіше пропонують студенти або системні адміністратори, що мають недостатньо навичок для створення якісного продукту.

Щоб отримати високоякісний сайт інтернет-магазину, потрібно звернутися до кваліфікованих фахівців. Але не тільки на розробку прийдеться витратити немаленьку суму, треба запланувати значний капітал для розкрутки магазину в мережі. Є варіант і самостійного створення якісного продукту. На базі конструктора Recommerce можна отримати якісний професійний магазин за невеликі гроші.

На базі конструктора Recommerce можна отримати якісний професійний магазин за невеликі гроші

Цей конструктор сайті дозволяє створити  конкурентоспроможний веб-сайт, отримавши при цьому відмовостійкий хостинг та компетентну технічну підтримку, що допоможе швидко розпочати продаж товарів з власного інтернет-магазину.

Порядок розробки інтернет-магазину

Порядок розробки інтернет-магазину

Стандартний порядок розробки інтернет-магазину складається з таких етапів:

 • обговорення проекту і всіх деталей з замовником;

 • дизайнерська робота зі створення та реалізації концепції, а також доопрацювання зовнішнього вигляду сайту;

 • верстка та програмування;

 • налаштування системи управління і тестування.

Безумовно, можна вирішити проблему створення сайту в будь-якому українському місті – Львові, Луцьку, Києві, Тернополі, Івано-Франківську або іншому, більш доступними шляхами. 

є варіант самостійного створення веб-сайту потрібного напрямку. Проте для цього необхідно мати мінімальні знання з програмування.

По-перше, є варіант самостійного створення веб-сайту потрібного напрямку. Проте для цього необхідно мати мінімальні знання з програмування.

По-друге, можна найняти невелику команду фрілансерів, але тут також неможливо гарантувати якість створеного продукту. Таким чином, можна зробити висновок, що краще довіритися професіоналам і переплатити, ніж отримати неякісний сайт, що не буду виконувати бажаних функцій.

І, по-третє, можна скористатися конструкторами сайтів. Цей варіант має наступні переваги:

 1. Швидкість створення. У класичному випадку замовлення у сторонніх розробників замовник може отримати готовий продукт лише через кілька тижнів або місяців. Розробка на ресурсі Recommerce дозволить отримати власний інтернет-магазин за 1-2 дня, в залежності від дій самого замовника.

 2. Зручність роботи з конструктором. Більше, ніж 50 функцій конструктора зібрані, відтестовані і роблять у професійному режимі, завдяки чому можна створити свій унікальний високоякісний сайт.

 3. Вигідність. У випадку, якщо бізнес не піде вгору, замовник не втратить тисячі гривень, що були вкладені в розробку сайту на основі вебстудії

Окрім того, для роботи з конструктором Recommerce не потрібно мати знання зі складання технічного завдання і програмування. Таким чином, створення сайту за допомогою конструктору може стати гарною і бюджетною альтернативою дорогим варіантам.

Замовляйте продукт зараз, реалізуйте свої бажання!

Інші статті по цій темі:

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!