Етапи створення сайту

icons8-часы-50

Час прочитання: 15 хвилин

У сучасному web-світі неможливо обійтись без власного сайту, спрямованого на поширення клієнтської бази, популяризації підприємства, товару або послуги. Сторінка повинна бути цікавою, інформаційною, корисною, відвідуваною.

На багатофункціональній платформі recommercе можливо «с нуля» самостійно створити сайт за п’ять хвилин. Як це робити без помилок? Які треба враховувати етапи створення сайту?

Що вас чакае попереду...

 1. Впровадження ідеї, план розробки проекту
 2. Зручна структура 
 3. Технічне завдання – крок до успіху
 4. Recommercе – ваш власний помічник 
 5. Гідний онлайн-сервіс

etapi stvorennya saitu

 

Впровадження ідеї, план розробки проекту

Більшість власників підприємств, інтернет-магазинів, починають розробку сайту без складання технічного завдання, постановки цілей. В результаті виходить, що веб-сторінка не допрацьована, незрозуміло, на яку цільову аудиторію вона розрахована. Тому у даній статті розглянемо важливі етапи створення популярного та продуктивного порталу.

Впровадження ідеї починається з планування та розробки проекту. Визначається:

 • тематика сторінки, на яку групу користувачів розрахована;
 • призначення: просування торгової марки, розповсюдження інформації про послуги, про підприємство, про корисні матеріали та інше;
 • постійна підтримка відвідувачів;
 • формування структури;
 • технічна задача, складається завдання.

Зручна структура

Обов’язково треба врахувати етапи користування створеним сайтом, продумати процес навігації, зручний перехід з розділу в підрозділ, швидкий спосіб пошуку необхідної інформації.

Зручна структура

Меню сайту повинно бути зрозумілим, доступним, помітним для користувача. Якщо зробити заплутану структуру, напхати масу статей, приховати переходи, сторінка розчарує відвідачів. Тому що буде складно користуватися сайтом, шукати потрібну інформацію.

Існує три моделі структури:

 • лінійна;
 • деревоподібна (гілляста);
 • самостійна, довільна.

Лінійна – це поетапний однолінійний перехід з головної сторінки на підрозділ. Неможливо потрапити на інший розділ, не відвідавши основний.

Гілляста або деревоподібна навпаки дозволяє заходити на обрану закладку на вибір відвідувача.

Самостійно складена структура не має обмежень, це свого роду прогулянка по дому, у будь-яку мить можна «зайти в потрібні двері». Кожен укладач веб-сторінки самостійно вирішує, який метод складання структури вибрати для вирішення встановлених цілей.

Технічне завдання – крок до успіху

Технічне завдання – це головний робочий орієнтир. Після визначення мети, структури, потрібно перейти до безпосереднього складання сайту. Поетапно прописується:

 • назва компанії, власні дані;
 • розміщення модулів, функціональні можливості, цільова аудиторія;
 • вимоги до розділів, описується графічний  дизайн,
 • термін створення ескізу кожного елементу, чіткий період часу, який буде затрачено;
 • наповнення семантичного ядра по кроках;
 • супровід.

Технічне завдання – крок до успіху

Після виконання завдання, складається макет та проводиться верстка. Пробна версія покаже недоліки, які потрібно прибрати, замінити.

На відміну від самописного сайту, де потрібно складання технічного завдання, проект, та інше, платформа recommercе надає можливість використовувати готові, сучасні шаблони!

Recommercе – ваш власний помічник

Платформа Recommercе – помічник у створенні власного сайту для просування торгівельної лінії, компанії, бренду (марки). Непотрібно самостійно програмувати, шукати домен, способи розміщення та інше. Розроблена автоматизована система допоможе скласти зрозумілий, зручний сайт. Вирішить проблему швидкого старту та SEO наповнювання. Онлайн-сервіс Recommercе надає основні можливості для формування сторінки. Кожен самостійно вибирає варіант оформлення, дизайн.

Recommercе – ваш власний помічник

З суспільною платформою не потрібно залежати від платних фахівців, все можливо зробити власними силами і наявними знаннями.

Recommercе має напрямок на розвиток сайту, інтернет – магазину, адаптованого під мобільну техніку. Статистичні дані показують, що у останній час виявлено значний ріст  замовлення товару користувачами смартфонів, планшетів. Які при переміщенні у метро, автобусі, автомобілі ознайомлюються з впровадженням нових технологій, цікавляться модою, переглядають сторінки конкурентів, роблять вибір продукту.

Платформа recommercе – це можливість створення власного сайту з урахуванням безлічі функцій за одну мить!

Гідний онлайн-сервіс

Онлайн-сервіс recommercе надає клієнтам можливість безкоштовного користування системою впродовж двох тижнів, цього часу достатньо, щоб досконало розібратися в функціональних можливостях, налаштуванні сервісу. Відчути переваги роботи сайту, створеного на сучасній платформі.

Надається вибір між стартовими пакетами, сума плати (місяць) залежить від кількості товару:

 • «старт» використовується при розміщенні до сотні товарів за 8 у.о.;
 • «базовий» – до 500 одиниць за 15 у.о.;
 • основний «бізнес» – до двох тисяч товарів всього за 20 у.о.;
 • «преміум» – до 10 тисяч за 25 у.о.

тарифнi плани

При цьому для клієнтів тарифного плану «Преміум», які мають намір збільшити кількість продукту на власному сайті, передбачені спеціальні ціни та пропозиції співпраці.

Recommercе постійно оновлюється, використовує сучасні засоби для створення сторінок власних клієнтів.

Візитка онлайн-сервісу – постійні знижки на подовжений період співпраці. Тобто при передоплаті за три місяці, знижка складає – 15% від загальної вартості, за шість місяців – 20%, за рік – 30%.

Інші статті по цій темі:

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!